انواع رینگ ها بازگشت به صفحه نخست

حلقه های آب

I.            استاندارد (STD)

اين حلقه‌ ها براي دبی گردشي 0/5 تا 8 متر مکعب در ساعت، ‏(تا اندازه 6 اینچ) ‏جهت پاكسازي و پيشگيري از رسوب ومحصولات ناشي از خوردگي مناسب بوده و بيشتر مصرف خانگي دارد.

 

II.            صنعتی (IND)

اين حلقه‌ها براي دبی گردشي 4 تا 60 متر مکعب در ساعت، ‏(تا اندازه 6 اینچ) ‏جهت پاكسازي و پيشگيري از رسوب ومحصولات ناشي از خوردگي مناسب بوده بيشترين مصرف آن در آپارتمان‌ ها، هتل ها، فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي و ...‏ مي ‌باشد.

 

III.            بیولوژیکی (BIO)

اين حلقه‌ها براي دبی گردشي 4 متر مکعب تا 60 متر مکعب در ساعت، ‏(تا اندازه 6 اینچ) ‏در جهت پاكسازي و پيشگيري از رسوب و محصولات ناشي از خوردگی بويژه ‏ حذف و يا كاهش مشكلات ناشي از جلبك ‌ها، قارچ ‌ها و باکتری ها، نظير لژيونلا مناسب بوده و از مصارف عمده آن در آپارتمان ‌ها، استخر ها، سالن ‌هاي ورزشي، هتل ‌ها، بيمارستان‌ ها، فروشگاه هاي زنجيره‌اي و غیره ... مي باشد.

 

IV.            صنعتی ظرفیت بالا (HCI)

اين حلقه ‌ها براي دبی گردشي 50 تا 1550 متر مکعب در ساعت، وجهت پاكسازي ‏ و پيشگيري از رسوب و محصولات ناشي از خوردگي مناسب بوده و كاربرد هاي صنعتي نظير سيستم‌هاي گرمايشي سرمايشي، برج‌ هاي خنك‌ كننده، مبدل ‌هاي حرارتي و ديگ ‌هاي بخار دارد.

 

V.            صنعتی بیولوژیکی (BIO HCI)

اين حلقه ‌ها براي دبی گردشي 50 تا 1550 متر مکعب درساعت، ‏و جهت پاكسازي ‏و پيشگيري از رسوب و محصولات ناشي از خوردگي مناسب بوده و كاربردهاي صنعتي متفاوتي بويژه در شرايط آلودگي ميكروبي آب ‌هاي صنعتي دارد.

 

حلقه­ های نفت

 

I.            حلقه های (Crude Oil)

این حلقه ها جهت کاهش و جلوگیری از تشکیل پارافین، فولینگ، خوردگی و رسوب در کلیه تجهیزات و خطوط انتقال نفت مناسب بوده بطوریکه موجب کاهش میزان مصرف دمولسیفایر در جداسازی امولسیون آب و نفت از یکدیگر، کاهش میزان نمک محتوی نفت صادراتی، کاهش میزان نفت محتوی آب و افزایش کیفیت آب خروجی که خود کاهش مشکلات زیست محیطی را به همراه دارد میگردد. این حلقه ها برروی کاهش ویسکوزیته و نقطه سیال شدن نفت نیز تاثیر می گذارند.

 

 

II.            حلقه های درون چاهی  (Down-Hole Tool)

نوعی ابزار درون چاهی که می تواند مستقیماً برروی تیوبینگ در هر عمقی از چاه نصب گردد بطوریکه در نفت خام جهت پاکسازی و پیشگیری از تشکیل پارافین (WAX)، کاهش امولسیون نفت استحال شده و کاهش محصولات ناشی از خوردگی و رسوب در همۀ خطوط انتقال نفت خام مناسب می باشد. همچنین موجب توقف تزیق بخار، بکارگیری مواد شیمیایی یا انجام عملیات تمیز­کاری توسط روش­های مکانیکی در سطوح داخلی لوله های نفت می گردد.